Primorsko - apartmán
http://vila-sinemorec.html

copyright © 2005 - 2021

Primorsko - apartmán Stamopolu

 

Ložnice 2x2 lůžka + možnost přistýlky
Vybavení lednička, BTV, klima, pračka, kuchyňka
Soc. zařízení    vlastní
Parkování na ulici
Moře-pláž asi 5 minut
Nákupy  asi 5 minut
Restaurace bohatý výběr včetně české
Cena

1.999,- Kč/apartmán/den
 + 250,- Kč/přistýlka/den

Apartmán
se nachází  v turisty vyhledávaném a oblíbeném Primorsku u Severní pláže s krásným výhledem na moře. Nabízí se vám příjemné a hlavně domácké prostředí pro vaši rekreaci.
Plně vybavená kuchyně, dvouplotýnkový vařič s keramickou deskou,mikrovlnka, rychlovarná konvice, kompletní vybavení pro 6 osob, 2 dvoulůžkové ložnice + možnost přistýlky v obývací části, koupelna se sprchou (teplá voda z vlastního el. boileru), WC.
Ubytování vhodné pro rodinu (rodiny) s dětmi a to až do maximálního počtu 6 osob (např. 4 dospělí a 2 děti)


Fotoalbum - apartmán v Primorsku

Jak rezervovat rekreační pobyt - apartmán Stamopolu, Primorsko

Pokud máte vážný zájem o strávení vaší zasloužené dovolené v apartmánu Stanopolu ve známém a atraktivním Primorsku, tak právě vám je určen náš online rezervační formulář. Vyplňte laskavě maximálně pozorně tento rezervační formulář. Zejména velmi pečlivě a pravdivě vyplňte svoje platné kontaktní údaje. Přesnost a také aktuálnost vašich kontaktních údajů je pro nás, ale i pro vás, velmi důležitá. Pokud totiž zaslaný kontakt nebude aktuální či nepřesný, nebudeme mít možnost se s vámi spojit a vaši rezervaci nebude v našich možnostech vyřídit a zaslaná rezervace bude vyřazena z evidence.

Pokud bude vše v pořádku, nejpozději do 3 pracovních dnů vás bude emailem či telefonem kontaktovat zástupce naší společnosti, případně majitel rekreačního zařízení (samozřejmě  hovořící česky) s dalšími podrobnostmi důležitými pro váš spokojený rekreační pobyt - ověření a schválení vámi rezervovaného termínu, počtu a složení rekreantů včetně odsouhlasení konečné výše ceny rekreace. Následně vám bude vystavena zálohová faktura na objednané služby a zaslána vám elektronickou cestou. 

Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nás neprodleně kontaktovat prostřednictvím tohoto formuláře