Proč s námi?
http://pro-s-n-mi.html

copyright © 2005 - 2020

Proč s námi?

Již několik let poskytuje naše firma Neptun scuba center EOOD (obdoba českého s.r.o.) poradenství a služby při zajišťování individuálních rekreačních pobytů na jižním pobřeží Černého moře v Bulharsku a to v podstatě od Primorska až po Rezovo na tureckých hranicích.
A proto víme, že dovolená je hlavně o penězích. To platilo vždy a nyní to platí dvojnásob. Dá však hodně ušetřit, když přípravě dovolené věnujete náležitou péči a necháte si poradit. Proto vám nyní nabízíme několik rad a tipů, které vám mohou o dovolené ušetřit nemalou sumu vašich peněz.
Naše společnost vám ráda pomůže při řešení nákupu letenek, návrhu a zajištění vhodného termínu rekreace, ubytování a destinace. Ke každému klientu přistupujeme individuálně a snažíme se nabídnout optimální řešení podle vašich požadavků.
Chcete se na něco zeptat? Neváhejte a použijte náš kontaktí formulář.

Ubytování v soukromí malých a levných penzionů

Ubytování bývá jednou z největších částek na seznamu finančních položek při cestování. Pokud snížíte své nároky na servis hotelu, můžeme vám najít levnější ubytování u místních lidí. Ti nabízejí často i prázdný byt nebo pronajímají jen jednu místnost. Je k dispozici také řada malých penzionů s velmi kvalitním a levným ubytováním (penzion Sonja, apartmány Lozenec).

Strategie při nákupu letenek

Další finančně velmi významnou je položka za letenky. I zde se však dá ušetřit. Potřebujete k tomu sice více času, ale čím dříve letenky kupujete, tím jsou levnější. Kolikrát se vyplatí kupovat letenku třeba i rok dopředu. Další výhodou sledování stránek leteckých společností je, že lehce najdete speciální slevy.
Nepsaným pravidlem bývá, že se nejlevněji létá uprostřed týdne. Když cestuje větší skupina lidí, vyplatí se letenky kupovat zvlášť. Pokud byste kupovali větší počet letenek, rezervační systém by se vás mohl snažit držet u sebe, což nemusí být vždy nejlevnější varianta zejména pak u nízkonákladových leteckých společností.


Jeďte do vedlejších turistických destinací

Pro řadu rekreantů je to možná dost omezující, ale jen málo lidí se pokouší hledat alternativní destinaci, která bývá často levnější a klidnější. Populární turistické lokality nevyhnutelně zvyšují ceny. Proč tedy jet do výrazně dražších destinací u Varna a okolí, když se můžete vydat do levnějších oblastí na jihu Bulharska? Ceny se tu stále pohybují v dostupnějších cenových kategoriích. Počítejte ale s tím, že ceny mohou někdy kopírovat kvalitu a dostupnost služeb.

Vyhněte se hlavní sezóně

Stejně jako zimní permanentky na lyžařský vlek, tak i letní turistické oblasti zdražují během hlavní sezóny. Prodraží se vám nejen ubytování, ale i služby. Přitom na jižním pobřeží Bulharska je krásně i začátkem  nebo koncem léta. Teploty nejsou již tak "vražedné" a koncem léta se také výrazně snižujií ceny sezonního zboží či ovoce a zeleniny. Řada ubytovatelů také nabízí zajímavé "mimosezonní" slevy.


Informace o letenkách - letní sezona 2018
Praha-Burgas       
Brno-Burgas     Ostrava-Burgas     Pardubice-Burgas